KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354461
nr 1535 4461
Oidentifierad konstnär. Signerad, studie. Olja på duk, 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 100x80 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:52:48
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)